Svjetsko prvenstvo: Brazil 1-0 Švicarska,Brazil se kvalificirao unaprijed

28. studenog, u drugom kolu skupine G Svjetskog prvenstva, Brazil je 1-0 Švicarska prošla dalje prije rasporeda. Mnogi navijači u Dresovi Brazil Reprezentacijeveselo su navijali.

U 27. minuti Vinicius je primio iskosa od Raphaela u šesnaestercu i obranio ga je Sommer. U prvom poluvremenu brazilska momčad preuzela je terensku inicijativu, a švicarska obrana tražila je prilike za protunapade.

U 64. minuti Vinicius je driblingom ubacio loptu u šesnaesterac i pogodio. Nakon potvrde VAR-a, pogodak je bio nevažeći. U 83. minuti Casemiro je zabio iskosa unutar i izvan kaznenog prostora. Na kraju, prekrasnim pogotkom Casimira, Brazil 1:0 za Švicarsku i odlučeno je da kolo prije roka prođu među 16 najboljih na Svjetskom prvenstvu u Kataru.